Vendégkönyv
Mondtuk szóban is de most írásban is szeretnénk elmondani neked, hogy mennyire hálásak vagyunk a profizmusodért!
Az egy dolog ha valaki tehetséges a szakmájában, de így az igazi, hogy mellette alázatos és ilyen kedves ember is mint Te. Hihetetlen, hogy mennyire érzed a zenét s hogy mivel lehet motiválni a násznépet!
Hálásan köszönjük, hogy ilyen széppé varázsoltad a nagy napunkat!
Szeretettel:
Zsuzsi és Gábor
Nagyon köszi!!!! A nagyon jó bulit is, amit teremtettél nekünk! Szerintem ilyen még nem volt, hogy folyamatosan volt tánc, szóval igazán köszönjük!!
Orsi
A zenék végig nagyon jók voltak.
Az egész lagzit remekül levezényelted!😘👌
Köszönjük! ❤️
Köszönünk mindent!!
Thank you so much for making our wedding day party fantastic and energetic! We enjoyed a lot ,not so obvious at your videos. 😂😉❤️ Highly recommended DJ , the best!!! 👏😀👌
Most is remekül éreztük magunkat, köszönjük a sok-sok segítséget az egész nap hangosítása kapcsán.🥰
Örülünk hogy Veled bulizhattunk egészen hajnalig 😊 reméljük hamarosan újra talalkozunk!
Sok szeretettel az ifjú pár, Judit és Tomi!❤

